Вибір споживача 2018

1 Август, 2019

Наші досягнення:

Компанію ТОВ “ЄВРО СТАНДАРТ” (ЕДРПОУ 31975896) за підсумками експертного аналізу (згідно 71.20), та на підставі протоколу № 20 від 18.03.2019 внесено до Реєстру кращих постачальників товарів і послуг України. Реєстр включає до 3% надійних підприємсвтв України, аналітика проведена на основі офіційних даних, а також відкритих реєстрів та порталів.

Як одну з найбільш пріоритетних та перспективних підприємств галузі, компанію “Євро Стандарт” представлено до відзнаки в рамках Національної програми “Вибір споживача 2018″. Команда Аналітичного центру (м.Київ) виражає подяку всім працівникам підприємства за якісно виконувану роботу та  внесок підприємства у розвиток галузі.

За результатами оцінки стабільності та інвестиційної привабливості підприємств регіону Запорізька обл. ТОВ “ЄВРО СТАНДАРТ” віднесено до числа надійних компаній. В результаті Всеукраїнського дослідження Ваша компанію внесено до реєстру Надійних та інвестиційно привабливих підприємств під номером 14

Відмітка про рекомендацію компанії до співпраці, опублікована на відкритому порталі Аналітичного центру з правом інформувати ваших клієнтів і партнерів:

ukr-centr.com.ua/search.php?q=31975896

Повний текст листа